SLUŽBY

Nabídka a informace o poskytovaných grafických službách.

SLUŽBY

Nabídka a informace o poskytovaných grafických službách.

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby. Profesionální grafické služby poskytuji již více než 8 let. Během této doby jsem získal cenné zkušenosti v oblasti grafiky, designu, typografie, předtiskové přípravy a následné tiskové produkce. 
Dokáži realizovat projekty v minimálním čase za velmi výhodnou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.
Grafické návrhy připravuji úzce se zákazníkem, který je od samého začátku zapojen do vývojového procesu a má možnost spolupracovat na každém kroku.
Veškeré návrhy posílám dle standardních požadavků. Data poskytuji v tiskové formě PDF i na vyžádání ve zdrojových souborech (PSD, AI, ID) pro další editaci a užití.
Potřebujete vaše návrhy i vytisknout? Není problém, jsem úzce v kontaktu s tiskárnou a o vše se postarám.

REKLAMNÍ A FIREMNÍ GRAFIKA
Letáky (A4, A5, DL), plakáty (A3, A2, A1), cedule, inzerce, pozvánky, svatební oznámení, roll up bannery, produktové listy, katalogy, brožury, portfolia, restaurační menu, razítka a reklamní předměty (trička, hrnečky, flash disky apod.).

LOGA A LOGOTYPY
3  základní návrhy, 1 kolo úprav, formát ve vektorech (AI, EPS, PDF) a bitmapách (JPG, PNG).

VIZITKY 
Návrhy firemních a osobních vizitek. Rozměry 90x50 a 80x55 mm. 

VOUCHERY A POUKAZY
Originální dárkové poukazy, vouchery, šeky, příspěvky a vstupenky.

ON-LINE GRAFIKA
Statické reklamní bannery, grafika pro profily na sociálních sítích (Facebook / Instagram), ikony a infografiky.

OSTATNÍ GRAFICKÉ PRÁCE
Digitalizace (převod rastru do vektoru), čištění a retuš fotografií, tvorba digitálních ilustrací (kresba, malba), architektonické vizualizace, prezentace, interaktivní formuláře apod...

Potřebujete něco jiného? Neváhejte se zeptat.
Back to Top