O MNĚ

Několik málo informací o mně.

O MNĚ

Několik málo informací o mně.

Jmenuji se Tomáš Slaba a jsem grafik z malého města na jihu Čech. Práci grafika bych za nic na světě nevyměnil - naplňuje mě, dělá mi radost a hlavně baví.
Grafika byla mojí láskou již v dobách mého studia na střední škole, což vedlo k zájmu o grafiku i po ukončení mých školních let. V oblasti grafiky se pohybuji již od roku 2011 (více než 8 let zkušeností v oboru). Díky mým předchozím zaměstnáním a praxi mám za sebou řadu let zkušeností v oblasti grafiky, designu, typografie, předtiskové přípravy a následné tiskové produkce. V současné době pracuji jako DTP grafik v marketingovém oddělení jednoho z největších alternativních dodavatelů energií v České republice. 
Komplexně a plynule ovládám slavnou trojici Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator a InDesign). Zvládnu sestříhat video (Premiere), vytvořit krátkou animaci (After Effects), upravit zvukovou stopu (Audacity) nebo něco vymodelovat ve 3D (SketchUp a Lumion).
Jsem nadšený kuchař a milovník čínské, asijské nebo thajské kuchyně. Mezi mé záliby patří především grafický design a herní průmysl. Rád cestuji, projíždím se na skejtu a jednou do roka se snažím vyjet na surf.
Back to Top