CENÍK

Ceník a informace o jednotlivých službách.

CENÍK

Ceník a informace o jednotlivých službách.

CENA
Každá služba / zakázka je jedinečná a proto není možné stanovit jednotné ceny. Ceny jsou individuální a odvíjí se podle náročnosti zadání, rozsahu zakázky a připravenosti podkladů. 
Přesto jsem se pokusil sestavit orientační ceník s několika vybranými službami a produkty, které jsou nejčastěji poptávané. Díky němu si tak uděláte lepší představu o přibližné cenové náročnosti Vaší zakázky. 

ORIENTAČNÍ CENÍK
Letáky a plakáty od 800 Kč
Loga a logotypy od 2500 Kč
Vizitky od 400 Kč
Katalogy a brožury od 1500 Kč
Dárkové poukazy a vouchery od 400 Kč
Pozvánky a svatební oznámení od 800 Kč
Roll up bannery od 1000 Kč
Online grafika od 300 Kč
Digitalizace, čištění a retuš fotografií​​​​​​​ od 200 Kč
Hodinová sazba grafických prací 300 Kč
Uvedené ceny jsou pouze orientační. Nejsem plátce DPH.

Při hodinové sazbě si účtuji každou započatou čtvrthodinu. Strávený čas nad prací zaznamenávám do aplikace Toggle a rád Vám kdykoli na požádání poskytnu přehled odpracovaných hodin.
Před započetím prací požaduji zálohu (standardně 50 % nebo dle domluvy), po schválení a dokončení projektu pak zbylou částku.
Forma spolupráce standardně probíhá na základě předchozí objednávky, příp. v kombinaci se Smlouvou o poskytování grafických služeb (zejména při dlouhodobější spolupráce s měsíční taxou).
Pokud Vás zajímá cena návrhu pro Vaši zakázku, nebojte se požádat o cenovou kalkulaci. Rád Vám cenu sdělím včetně termínu vyhotovení. Kalkulace je informativní a nezávazná. Pokud budete spokojeni, je možné přistoupit k objednávce. V případe zájmu mě prosím kontaktujte.
Back to Top